SZANOWNI PAŃSTWO,

W piątek 2 kwietnia biura firmy INTRADOM s.c. będą nieczynne. W sprawach wymagających naszej pomocy i awaryjnych prosimy kontaktować się na podane w przedsionkach klatek schodowych numery telefonów.

Szanowni Państwo,

W TROSCE O PAŃSTWA I NASZE BEZPIECZEŃSTWO, W NAJBLIŻSZYM OKRESIE, PONOWNIE BĘDZIEMY PAŃSTWU ŚWIADCZYĆ NASZE USŁUGI W FORMIE OGRANICZONEGO KONTAKTU OSOBISTEGO. ZALECAMY FORMĘ ZDALNEGO KONTAKTU Z  NASZYM BEZPOŚREDNIM FIRMOWYM ADRESEM :                biuro@intra-dom.pl

oraz  innymi, indywidualnymi adresami naszych pracowników dostępnymi w kontaktach zawartych na naszej stronie.

PROSIMY RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ Z NASZYCH FIRMOWYCH NUMERÓW TELEFONÓW :

p. Andrzej Baran  – 501 236 858  ;   p. Paweł Józwik – 507 012 724 ;

oraz z innych indywidualnych kontaktów do naszych pracowników, dostępnych na naszej stronie.

Korzystając z okazji prosimy o zachowanie rozwagi i wszelkiej niezbędnej ostrożności aby zapewnić sobie i sąsiadom bezpieczeństwo, w tym trudnym okresie. 

Prosimy nie korzystać z wind wspólnie z sąsiadami.

BIURA FIRMY BĘDĄ DOSTĘPNE TYLKO W WYJĄTKOWYCH PRZYPADKACH, JEŚLI INNA FORMA KONTAKTU I ZAŁATWIENIA SPRAWY NIE BĘDZIE MOŻLIWA. OSOBY BEZ MASEK, PRZYŁBIC OCHRONNYCH, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE. DYSPONUJEMY ŚRODKAMI DO DEZYNFEKCJI.

Zapraszamy do zdalnego kontaktu w sprawach które interesują Państwa osobiście jak też w sprawach części wspólnych nieruchomości w których jesteście Państwo właścicielami udziałów i wyłącznymi użytkownikami wydzielonych części nieruchomości wspólnej.

Kontakt do Naszych Pracowników znajdziecie Państwo w przedsionkach klatek schodowych oraz na tablicach w halach garażowych. W sytuacjach nagłej konieczności proszę również dzwonić na ogólnie znane i dostępne we wspomnianych miejscach telefony do Służb Ratunkowych i Porządkowych.

Kontakt do Nas również na stronie firmy.

Z poważaniem

Współwłaściciele firmy Intradom s.c.